Photobucket Photobucket Follow

FAQ

1. Jaki kształt ma twój biust?

W nazewnictwie "kropla-stożek-kula" najbliżej mi do prawostronnej kropli i lewostronnej kroplo-kuli.


2. Przecież Twoje staniki są za duże! Widzę, jak się marszczą.

Owszem, większość moich staników jest jednostronnie za duża. Tak wygląda biust z wyraźną asymetrią, taką powyżej jednego rozmiaru miseczki. Oprócz wyraźnie większej objętości jedna pierś ma też szerszą podstawę, a więc potrzebne jej są szersze fiszbiny. Nie mam na tym tle kompleksów, ale też nie chciałabym w nie wpaść od ciągłego czytania marudzenia o tym, że mam krzywe cycki. Jeśli więc komuś to przeszkadza - proszę, niech zostawi to dla siebie.


3. Dlaczego Twój stanik tak wysoko sięga, przecież jest za duży!!!

Jestem bardzo niska. To jest jedna z tych rzeczy w naszym ciele, których nie możemy szybko zmienić. Mój korpus jest proporcjonalnie mniejszy niż "standardowej kobiety". Może się więc zdarzyć, że biustonosz uszyty w rozmiarze tej wzorcowej osoby nie będzie się na mnie układał tak jak na kimś 20 cm wyższym. Zakładanie mniejszej miseczki często kończy się u mnie przecinaniem biustu na pół i nie jest to efekt, którego szukam. Staram się dobierać staniki tak, żeby układały się dobrze w każdym wymiarze, co nie oznacza, że będą na mnie wyglądały tak jak na Tobie lub na modelce ze zdjęć producenta. W odróżnieniu od asymetrii mojego biustu wzrost jest dla mnie powodem do ciągnących się od czasów szczenięcych kompleksów, jestem więc na tym tle wrażliwa. Co nie oznacza oczywiście, że nie można mi nic o tym powiedzieć. Jeśli tylko nikt nie będzie wykrzykiwał: ty mały karakanie, kurduplu, krasnalu...


4. Twój angielski jest okropnie kulawy! Dlaczego ranisz moje oczy, używając go?!

Zdaję sobie sprawę z ułomności moich zdolności językowych. Na jakimś etapie swojego życia przestałam je rozwijać i teraz tego żałuję. Pisanie po angielsku nie było na początku w moich planach. Przeglądałam jednak bratabase i czasami widziałam komentarze o tym, że tańsze polskie marki wyglądają zachęcająco, a jest o nich bardzo mało informacji - a to przecież właśnie coś, o czym mam trochę do powiedzenia. Postanowiłam więc publikować recenzje w dwóch językach, licząc, że będą na tyle zrozumiałe, żeby przekazać chociaż to, czy stanik jest kosmicznie dobry, czy kijowy. No, może jeszcze kilka rzeczy. Jeśli chociaż jedna osoba skorzysta z takiego tekstu, uznam, że warto było go napisać. Dla wszystkich osób wrażliwych na tle językowym mam radę - czytajcie tylko tekst polski, serio :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Braletki na gwałt potrzebne! cz. 2. Sahaja – Iris i Juliette (PL/ENG)

Gossard – Gypsy High Apex Plunge + Deep Short (PL/ENG)

Comexim – Super Dots (PL/ENG)

Kinga – Vita. Jak przekonałam się do paseczków. (PL/ENG)

Konrad – Samira push-up (PL/ENG)