Posty

Photobucket Photobucket Follow

Braletki na gwałt potrzebne! cz. 2. Sahaja – Iris i Juliette (PL/ENG)

Obraz
READ IN ENGLISH >>

1. Sahaja – Iris Rozmiary: obwody 60-90; miseczki do G


Sahaja to polska młodziutka marka szyjąca braletki na wymiar. Rozmiarówka nie pomieści wszystkich rozmiarów stanikomaniackich, ale jest zdecydowanie bardziej przychylna biustom w ogóle niż sieciówkowe S-M-L. Sahaja szyje biustonosze w obwodach od 60 do 90, a w nich do miseczki G. Całkiem nieźle jak na miękkie trójkąciki, prawda? Marka specjalizuje się w koronkach, głębokich kolorach, paseczkach itp., przy czym to jest ta strona trendu, która dla niektórych może być nudna, oklepana i mało odkrywcza, ale do mnie trafia. Czasem między to wszystko wkrada się odrobina koloru i w tę kategorię łapie się Iris.

Przy składaniu zamówienia jesteśmy proszone o podanie swoich wymiarów w biuście i pod biustem, a także rozmiaru noszonego na co dzień. Oprócz tego możemy dodać swoje uwagi, poprosić o jakieś modyfikacje czy cokolwiek, co przyjdzie nam na myśl (na przykład możemy zażyczyć sobie biustonosz z dwiema miseczkami …

Braletki na gwałt potrzebne! Asos Fuller Bust – Caggie (PL/ENG)

Obraz
READ IN ENGLISH >>
Nie jestem specjalnie ciepłolubna, podziwiam osoby, które wbijają się w stroje kąpielowe/opalaniowe i wytrzymują w pełnym słońcu całe dnie, ja mam wrażenie, że rozpuszczam się po kilku minutach. Tego lata staniki wymęczyły mnie do tego stopnia, że zaczęłam szukać braletek ze zdwojoną siłą. Wcześniej po prostu mi się podobały, teraz patrzę na nie zupełnie inaczej, bo zyskały dodatkową funkcjonalność. A przy okazji postanowiłam zdać relację z moich postępów w tych poszukiwaniach.